Предмет: Стан бр. 984

Локација:

Град:

Скопје

Адреса:

Видое Смиленски Бато

Цена:

Цена за 1 м2:

(нема внесено)

Вкупна цена:

105 000 Евра

Детали:

Вкупна површина:

115 м2

Тип:

Поголем

Тераса:

Да, со површина од 8 м2

Подрум:

Да, со површина од 6 м2

Зграда/Катница:

3 кат/а

Кат:

1

Лифт:

Не

Карактеристики:

Внатрешност:

Полунаместен

Додатни карактеристики:

Греење, Интернет, Телефон, Кабелска

Други карактеристики:

Прекрасен комфорен стан дефиниран со дневен престој во комуникација со кујна и трпезарија со природна светлна и вентилација, излез на затворен балкон со прекрасен поглед во зеленило, три спални соби, бања, гостински тоалет и големо претсобје. Станот е комплетно и луксузно реновиран со висококвалитетни материјали на изведба и е веднаш вселив. Греењето е решено со централното градско парно, додека паркингот во околината е слободен и бесплатен. Станот се наоѓа на мирна локација во срцето на Ново Лисиче во окружување на паркови и зеленило и на само 5 минути со автомобил до центарот на градот.

Како деловен простор:

Да

Слики од предметот:

Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот