Предмет: Стан бр. 227

Локација:

Скопје, Населено место:

Центар

Адреса:

кај Универзална Сала

Цена:

Цена за 1 м2:

(нема внесено)

Вкупна цена:

68 500 Евра

Детали:

Вкупна површина:

52 м2

Тип:

Двособен

Тераса:

Да, со површина од 4 м2

Подрум:

Не

Зграда/Катница:

5 кат/а

Кат:

5

Лифт:

Да

Карактеристики:

Внатрешност:

Наместен

Додатни карактеристики:

Греење, Интернет, Телефон, Кабелска

Други карактеристики:

Станот е со посебна спална соба,дневен престој со кујна и трпезарија, големо купатило, балкон со одличен поглед. Се продава комплетно наместен со мебел,целосно опремена кујна, вградени плакари, ТВ, клима уред. Станот се наоѓа во новоградба и е веднаш слободен за вселување.

Како деловен простор:

Не

Слики од предметот:

Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот