Предмет: Стан бр. 1034

Локација:

Скопје, Населено место:

(нема внесено)

Адреса:

Капиштец

Цена:

Цена за 1 м2:

(нема внесено)

Вкупна цена:

140 000 Евра

Детали:

Вкупна површина:

97 м2

Тип:

Трособен

Тераса:

Да, со површина од 9 м2

Подрум:

Не

Зграда/Катница:

8 кат/а

Кат:

Приземје

Лифт:

Да

Карактеристики:

Внатрешност:

Наместен

Додатни карактеристики:

Греење, Интернет, Телефон, Кабелска

Други карактеристики:

Продажба на ексклузивен и уникатен стан на премиум локација во центарот на градот. Станот е целосно реновиран и опремен со модерен и брендиран мебел со посветувањр на внимание на секој детал. Располага со голем дневен престој со трпезарија, посебна и комплетно опремена кујна, две комотни спални соби, две бањи и балкон со поглед во парк. Станот се продава целосно наместен како на фотографиите.

Како деловен простор:

Не

Слики од предметот:

Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот