Предмет: Стан бр. 1017

Локација:

Град:

Скопје

Адреса:

бул. Февруарски Поход

Цена:

Цена за 1 м2:

1080 Евра

Вкупна цена:

55 000 Евра

Детали:

Вкупна површина:

51 м2

Тип:

Двособен

Тераса:

Да, со површина од 3 м2

Подрум:

Не

Зграда/Катница:

9 кат/а

Кат:

9

Лифт:

Да

Карактеристики:

Внатрешност:

Полунаместен

Додатни карактеристики:

Греење, Интернет, Телефон, Кабелска

Други карактеристики:

Прекрасен стан со одличен распоред на просториите дефиниран со големо претсобје, дневен престој во комуникација со модерно опремена кујна и трпезарија, излез на балкон со отворен и непречен поглед кон Водно и Центар, посебна спална соба и бања. Станот е во одлична состојба и е веднаш подготвен за вселување. Греењето е решено со централното градско парно, додека паркингот е слободен во околината на зградата. Се наоѓа на мирна и тивка локација, а сепак на неполни 10мин од центарот на градот, во Ново Лисиче во непосредна близина на Макпетрол и Рамстор маркет.

Како деловен простор:

Не

Слики од предметот:

Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот