Предмет: Стан бр. 1002

Локација:

Град:

Скопје

Адреса:

бул. Февруарски Поход

Цена:

Цена за 1 м2:

1000 Евра

Вкупна цена:

60 000 Евра

Детали:

Вкупна површина:

60 м2

Тип:

Трособен

Тераса:

Да, со површина од 4 м2

Подрум:

Не

Зграда/Катница:

7 кат/а

Кат:

1

Лифт:

Да

Карактеристики:

Внатрешност:

Наместен

Додатни карактеристики:

Греење, Интернет, Телефон, Кабелска

Други карактеристики:

Прекрасен и модерно опремен стан со одличен распоред дефиниран со дневен престој во комуникација со кујна и трпезарија, две посебни спални соби, две тераси и голема бања. Станот е во одлична состојба и веднаш подготвен за вселување. Греењето е решено со централното градско парно, додека паркингот е слободен и бесплатен за станарите пред самата зграда. Дополнително постои опција да се докупи и сопствено паркинг место. Станот се наоѓа на мирна и урбанизирана локација во Ново Лисиче во непосредна близина на Рамстор маркетот и на неполни 10мин со автомобил до центарот на градот.

Како деловен простор:

Да

Слики од предметот:

Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот