Предмет: Стан бр. 953

Локација:

Скопје, Населено место:

Ново Лисиче

Адреса:

кај Рамстор

Цена:

Цена за 1 м2:

(нема внесено)

Вкупна цена:

250 Евра

Детали:

Вкупна површина:

63 м2

Тип:

Трособен

Тераса:

Да, со површина од 4 м2

Подрум:

Да, со површина од м2

Зграда/Катница:

8 кат/а

Кат:

2

Лифт:

Да

Карактеристики:

Внатрешност:

Полунаместен

Додатни карактеристики:

Греење, Интернет, Телефон, Кабелска

Други карактеристики:

Станот се наоѓа на одлична локација во Ново Лисиче веднаш до Рамстор и новиот парк во новоградба со лифт,централно парно, сопствено паркинг место и подрум. Станот располага со дневен престој, комплетно опремена и нова кујна, две спални соби - празни (по договор може да се опремат)како и бања и тераса со одличен поглед кон паркот. Станот е слободен за изнајмување од 01.06.2018 година.

Како деловен простор:

Не

Слики од предметот:

Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот