Предмет: Стан бр. 944

Локација:

Скопје, Населено место:

Центар

Адреса:

до Универзална

Цена:

Цена за 1 м2:

(нема внесено)

Вкупна цена:

300 Евра

Изнајмување:

Се изнајмува:

Да, на период од 1 месец месеци

Месечна цена:

310 Евра

Детали:

Вкупна површина:

79 м2

Тип:

Трособен

Тераса:

Да, со површина од м2

Подрум:

Не

Зграда/Катница:

4 кат/а

Кат:

2

Лифт:

Не

Карактеристики:

Внатрешност:

Наместен

Додатни карактеристики:

Греење, Интернет, Телефон, Кабелска

Други карактеристики:

Станот се наоѓа на атрактивна локација во Центар веднаш до Универзална Сала во мирна улица а со достапност до повеќе маркети, банки,училиште и градинка и на 5мин. од плоштад Македонија. Станот располага со функционален распоред на просторот организиран со голем дневен престој со трпезарија, посебна кујна целосно опремена и одделена со шанк, голема тераса со одличен поглед, две комотни спални соби и реновирана бања. Станот располага со централно парно греење, клима уред, ТВ.

Како деловен простор:

Не

Слики од предметот:

Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот