Предмет: Стан бр. 823

Локација:

Скопје, Населено место:

Центар

Адреса:

ул. 50-та Дивизија

Цена:

Цена за 1 м2:

(нема внесено)

Вкупна цена:

(нема внесено)

Изнајмување:

Се изнајмува:

Да, на период од мин. 12 месеци

Месечна цена:

300 Евра

Детали:

Вкупна површина:

72 м2

Тип:

Трособен

Тераса:

Да, со површина од 4 м2

Подрум:

Не

Зграда/Катница:

6 кат/а

Кат:

4

Лифт:

Да

Карактеристики:

Внатрешност:

Наместен

Додатни карактеристики:

Греење, Интернет, Телефон, Кабелска

Други карактеристики:

Станот се наоѓа на одлична локација во Центар во непосредна близина на Клинички центар и МВР. Располага со комотен наместен дневен престој, целосно опремена кујна со машина за садови, голема спална соба со брачен лежај и голем плакар,комотна детска соба со единечен кревет и плакар, бања опремена со када и со машина за перење како и две тераси со одличен поглед кон Водно. Станот е веднаш слободен за изнајмување. Постои можност дополнително да се изнајми и подземна гаража.

Како деловен простор:

Не

Слики од предметот:

Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот