Предмет: Стан бр. 771

Локација:

Скопје, Населено место:

Капиштец

Адреса:

кај ТЦ. Зебра

Цена:

Цена за 1 м2:

(нема внесено)

Вкупна цена:

(нема внесено)

Изнајмување:

Се изнајмува:

Да, на период од мин. 12 месеци

Месечна цена:

390 Евра

Детали:

Вкупна површина:

100 м2

Тип:

Поголем

Тераса:

Да, со површина од м2

Подрум:

Не

Зграда/Катница:

8 кат/а

Кат:

7

Лифт:

Да

Карактеристики:

Внатрешност:

Наместен

Додатни карактеристики:

Греење, Интернет, Телефон, Кабелска

Други карактеристики:

Станот располага со класичен и функционален распоред на просторот со комотен дневен престој наместен со ексклузивен мебел и бела техника од висок квалитет, голема трпезариска маса,затворена тераса со простор за прием и со одличен поглед кон Водно. Спалните соби се комотни,целосно наместени и интимно одвоени со ходник во кој е поставена голема бања со џакузи. Станот располага со нова кујна која е целосно одвоена од дневниот престој и е комплетно опремена со сите потребни елементи и располага со утилити простор адаптиран во летна кујна. Станот располага и со гостински тоалет и влезен ходник со плакари, централно парно греење, клима уред, ЛЦД ТВ, интернет и кабловска ТВ. Се наоѓа на атрактивна локација на почетокот на Капиштец веднаш до ТЦ. Зебра и во близина на ТЦ. Рамстор и Државна Болница.Станот се изнајмува исклучиво за подолг период и за сериозни клиенти.На располагање е паркинг простор околу зградата.

Како деловен простор:

Не

Слики од предметот:

Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот