Предмет: Стан бр. 14

Локација:

Скопје, Населено место:

Центар

Адреса:

кај Рамстор

Цена:

Цена за 1 м2:

(нема внесено)

Вкупна цена:

(нема внесено)

Изнајмување:

Се изнајмува:

Да, на период од мин. 12 месеци

Месечна цена:

400 Евра

Детали:

Вкупна површина:

65 м2

Тип:

Трособен

Тераса:

Да, со површина од 2 м2

Подрум:

Не

Зграда/Катница:

5 кат/а

Кат:

5

Лифт:

Не

Карактеристики:

Внатрешност:

Наместен

Додатни карактеристики:

Греење, Интернет, Телефон, Кабелска

Други карактеристики:

Ексклузивен стан за изнајмување со две спални соби, голем дневен престој,кујна со трпезарија,две бањи и четири тераси.Станот е целосно наместен со понов мебел,опремена кујна со машина за садови, два ТВ и домашно кино, безжичен интернет, клима уред итн. Се наоѓа на одлична локација со прекрасен поглед кон Водно и располага со сопствен паркинг простор.

Како деловен простор:

Не

Слики од предметот:

Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот
Слика од предметот