Станбен комплекс "Belvedere Resort"

Продажба на станови во ексклузивниот станбен комплекс "Белведере Ресорт", лоциран на прекрасна локација во населба Жданец на падините на Водно со панорамски поглед кон градот.


Прикажи локација


Изберете ја посакуваната вила:

Белведере Ресорт: Главна скица

Агенцијата за недвижности "ЛЕВЕЛ 7" е овластена за посредување при купопродажба на станови во луксузниот станбен комплекс.

 

За сите потребни информации, како и за можноста за разгледување на станбениот комплекс на лице место, "ЛЕВЕЛ 7" Ви стои на располагање. Повелете и контактирајте не.